طراحی وب سایت

وب سایت های اختصاصی

سالها تجربه در زمينه طراحي وب سايت و همراهي نيروهاي متخصص، ما را به تحقق آنچه که يک وب سايت کامل و بدون نقص نياز دارد رسانده است، پيشگام رايان معتقد اين است که موارد زير، ساختار يک طراحي کامل و بدون نقص درمجموعه ما بوده که باعث شده تا بهترين ها را رقم بزنيم و همواره سعي کردیم در کنار ارائه کيفيتي مثال زدني هزينه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.
گرافیک خاص و مدرن
تیم طراحی پیشگام رایان ، هیچ گاه از قالب های آماده گرافیکی استفاده نکرده و نمی کند. از نظر ما گرافیک یک وبسایت نشانگر هویت منحصر به فرد گردانندگان آن باید باشد. بنابراین طراحی وب سایت شما از طرحهای اولیه روی کاغذ شروع شده و پس از طراحی در فتوشاپ، با تکنیکهای به‌روز اجرا می‌شوند. یادآوری می‌شود طراحی گرافیک وب، نه کار گرافیست‌های دنیای چاپ است، و نه کار برنامه نویسان. با کمک متخصصین ما، شما می توانید وب سایتی تعاملی و مطابق با ترندهای روز گرافیک وب داشته باشید.
سیستم مدیریت محتوای اختصاصی
بسیاری از شرکتها از سیستمهای مدیریت محتوای رایگان موجود در اینترنت نظیر جوملا، وردپرس و... استفاده می‌کنند که اتفاقا خیلی سریع و راحت هم نصب و راه‌اندازی می شوند. اما مشکلاتی نظیر محدودیت در افزودن امکانات، کلیشه‌ای شدن ساختارها، مشکلات مربوط به ارتقاء، امنیت پایین و... معمولا در اینگونه سایتها دیده می‌شوند. به همین علت پیشگام رایان برای هر وب سایت، سیستم مدیریت محتوایی اختصاصی به تناسب امکانات درخواستی مشتری برنامه نویسی می‌کنیم.
توسعه پذیری
از آنجا که برنامه‌نویسی سیستم مدیریت محتوا توسط تیم ما انجام می پذیرد، بنابراین برای توسعه و افزودن بخشها و امکانات جدید به سایت خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت. یادآوری می کنیم وبسایتی که یکی دو سال پیش با جوملا و وردپرس و... راه اندازی شده است ممکن است امروز برای افزودن امکانات و ماژولهای جدید دچار مشکل شوند. وبسایتهای طراحی شده توسط شرکت پیشگام رایان تا یک سال به صورت رایگان پشتیبانی می گردند. از طرفی از هیچ فریمورک یا هسته نرم افزاری خاصی غیر از ASP.NET و SQLServer استفاده نمی کنیم تا وبسایت به راحتی قابل توسعه باشد.
وب سایتی معمولی یا قدیمی دارید؟...
احتمالا شما هم جزء گروهی باشید که چند سال پیش ، سایتی راه اندازی کرده اید که الان شاید ماه به ماه خودتان هم به آن سر نمی زنید! شاید هم از افرادی باشید که سایتتان تا کنون مخاطبان خوبی پیدا کرده، اما نقص و عدم به روز بودن امکانات آن شما را دلزده کرده. وقتی هم با طراحتان این مساله را در میان می گذارید از عدم تطبیق ورژن cms شما و افزونه های درخواستی می گوید. اینجاست که ترجیح می دهید وب سایتی سراپا نو راه اندازی کنید و بازدهی سایتتان را چندین برابر کنید. وبسایت خود را برای آنالیز و ریدیزاین برای پیشگام رایان می فرستید و منتظر پروانه شدن کرم ابریشم خود می شوید!
به «سایت دوم» فکر می‌کنید؟...
در این بحثی نیست که داشتن یک وبسایت رسمی با ساختاری استاندارد برای ارائه اطلاعات، خدمات و تعامل با مخاطبان برای یک شرکت ضروری است. اما معمولا چنین وب سایت‌هایی به علت ماهیتشان (تبلیغ و اطلاع رسانی یک شرکت خاص) نمی‌توانند بازدید بالایی جذب کنند. حالا در نظر بگیرید در کنار این سایت رسمی، شرکت شما صاحب سایت دومی نیز باشد که با یک ایده جذاب مرتبط با حوزه کاری شما، بتواند تعداد قابل توجهی بازدیدکننده را به طور دائمی سرگرم خود کند. پس از چندماه کار روی چنین سایتی، احتمالا آمار بازدید این سایت چندین برابر سایت رسمی شرکت خواهد شد و با تعداد قابل توجهی بازدید روزانه، اعضای خبرنامه، لایک فیس‌بوک و... پتانسیل خوبی برای تبلیغات شرکت شما خواهد داشت. ضمن اینکه معرفی شرکت به عنوان اسپانسر این ایده جذاب، در برندسازی بسیار موثر خواهد بود.
ارائه یک ایده ناب در وبسایت رسمی شرکت شما و در کنار سایر بخشهای سایت، باعث می‌شود این ایده به جایگاه واقعی خود در نظر مخاطبان نرسد. به همین دلیل پیشگام رایان در این رابطه پیشنهاد داشتن یک وبسایت جداگانه و ایده محور را به شما میدهد.
از طرف دیگر، تبلیغ اینترنتی برای یک ایده رایگان و بی نظیر، موثرتر از تبلیغ یک محصول یا سرویس غیررایگان و خاص مخاطبان را جذب می‌کند. علاوه بر آن افراد ، درگیری و ماندگاری بیشتری در سایتهای ایده‌ محور خواهند داشت.
از مزایای مهم داشتن سایت دوم و ایده محور اینست که تجربه نشان داده معیارهای مهم موفقیت یک سایت، نظیر تعداد صفحات بازدیدشده به ازای هر نفر، در این قبیل وب سایتها بسیار بالاتر از سایتهای رسمی و اصلی شرکتهاست.
یک وبسایت خلاقانه با ایده مرتبط با موضوع کاری شما، به مرور زمان به یک سایت شناخته‌شده در آن حوزه تبدیل می‌شود و درصد بیشتری از مخاطبان آن مشتریان بالقوه خواهند بود.